Tepelné čerpadlá

Výhodné od prvého dňa

Vyberte si ekologické tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je prvou voľbou pri snahe o ekologickú a zároveň úspornú výrobu tepla či ohrev vody. Energiu využívanú tepelným čerpadlom nám dodáva životné prostredie v neobmedzenom množstve a navyše bezplatne. Vykurovací systém s tepelným čerpadlom si v porovnaní s inými druhmi vykurovania vyžaduje len veľmi malé množstvo energie na pohon samotného čerpadla. Tepelné čerpadlo predstavuje dokonale autonómny systém nezávislý na dodávkach či cenách fosílnych palív a aktívne prispieva k znižovaniu emisií CO2 a k ochrane životného prostredia.

Proheat vám ponúka široký výber technologických riešení od popredných značiek Viessman, Daikin alebo Mitsubishi. Vďaka stovkám úspešných inštalácií a komplexnému prístupu, ktorý zahŕňa všetko od návrhu až po spustenie či servis tepelného čerpadla, si môžete byť istý, že vám vaše nové zariadenie bude efektívne slúžiť po celú dobu jeho životnosti.

Vykurovanie bez závislosti

na fosilných palivách a ekologicky

Dokonalá energetická prevádzka

v kombinácii s fotovoltickými panelmi

Neobmedzený zdroj tepla

s využitím energie zeme, vody a vzduchu

Možnosť chladenia interiéru

počas horúcich letných dní

NAŠA PONUKA TEPELNÝCH ČERPADIEL

Obľúbené produkty našich zákazníkov

Akumulačné nádrže
Zásobníky pre tepelné čerpadlo
Filters
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Filtrovať produkty
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset
Reset

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

Potrebujete s výberom poradiť? Neváhajte sa na nás obrátiť!

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI

Zistite viac o našich dodávateľoch a produktoch

Líder na trhu tepelných čerpadiel prináša nové zariadenia 3.generácie Altherma3, určené pre vykurovanie a prípravu teplej úžitkovej vody. Využíva značkovú technológiu Bluevolution s chladivom R32. Ponúka nižšie prevádzkové náklady a sezónnu účinnosť až do triedy A+++ s ohľadom na životné prostredie. Nový dizajn jednotiek zaručuje moderný vzhľad a nižšiu hlučnosť pre Váš rodinný dom. Pri výstupnej teplote vody 65°C je Daikin Altherma3 ideálnym riešením pre novostavby aj staršie domy.

Systém Altherma ponúka rôzne výkonové jednotky, ktoré vieme optimálne navrhnúť pre Váš dom. Je na Vás, či použijete systém s integrovaným alebo externým zásobníkom teplej úžitkovej vody. Nové intuitívne ovládanie zabezpečí jednoduchú obsluhu zariadenia pre každého. Samozrejmosťou je možnosť ovládania jednotky na diaľku prostredníctvom wifi modulu.

Zástupca nemeckých tepelných čerpadiel ponúka široký výber zariadení vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov. Dlhoročné skúsenosti, vývoj, kvalitné prevedenie s vlastným bezkonkurenčným servisom uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov hľadajúcich bezproblémovú a tichú prevádzku, nízke prevádzkové náklady a intuitívne ovládanie. Systém Vitocal umožnuje použitie tepelných čerpadiel zem-voda, voda-voda alebo vzduchových splitových aj monoblokových zariadení v kompaktnom alebo delenom prevedení.

Nové tepelné čerpadlá Vitocal 200-S a 222-S sú odpoveďou na nové požiadavky nízkej spotreby, vysokej účinnosti, nízkych prevádzkových nákladov a tichej prevádzky pre novostavby a modernizáciu starších budov. Pri vývoji týchto jednotiek výrobca kládol dôraz na rapídne zníženie hladiny hluku a vylepšenia dizajnu. Vďaka použitiu inovatívneho akustického konceptu Advanced Acoustic Design sa úroveň hluku znížila na 35dB(A).

Stabilný výkon tepelných čerpadiel. Veľmi vysoké COP/SCOP zaisťujú vysoké výkony zariadenia aj pri nízkych vonkajších teplotách. Náš systém čerpadiel dokáže v mnohých prípadoch úplne nahradiť štandardné zdroje tepla. Vonkajšie jednotky s patentovanou technológiou Zubadan majú optimalizované funkcie pre rýchle odmrazovanie a vďaka tomu poskytujú veľmi stabilný výkon v priebehu celého roku. Nielen úsporne vykurujú, ale majú aj efektívny ohrev vody. Patentová technológia Zubadan má výrazný vplyv aj na výstupnú teplotu ohrievanej vody. Tepelné čerpadlá vybavené touto technológiou sa stávajú ideálne nielen k vykurovaniu, ale aj na ohrievanie teplej vody. A to úplne bez nutnosti použiť akýkoľvek elektrický ohrev.

Ľahké odmrazovanie, netrvá dlhšie ako 3 minúty. Vďaka riadenému procesu odmrazovania sú tepelné čerpadlá schopné poskytovať stály potrebný výkon. Samotný proces odmrazovania je riadený v závislosti od okolitých podmienok a bežne netrvá viac ako 3 minúty. K odmrazovaniu dochádza približne každých 150 minút pri vonkajšej teplote dosahujúcej 5 až -28 °C. Prevádzka v priebehu celého roku, aj pri -28 °C. Pomocou priameho vstrekovania chladiacej zmesi pod hlavou kompresoru je dosiahnutý stabilný výkon aj pri veľmi nízkych vonkajších teplotách. Tepelné čerpadlá sú tak schopné poskytnúť výkon až do vonkajšej teploty -15 °C s možnosťou výstupnej teploty vyhrievanej vody až do 55 °C bez nutnosti použiť akýkoľvek elektrický ohrev.

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

Preskúmajte naše realizácie