Efektívna klimatizácia pre lepší pocit doma a na pracovisku

Ponúkame klimatizácie, ktoré sa skladajú z vnútorných a vonkajších jednotiek. V našom sortimente nájdete prístroje svetových značiek ako je Mitsubishi, Daikin, Samsung.

Ponúkame len kvalitné a rokmi preverené zariadenia. Pre bezchybné služby a vašu maximálnu spokojnosť spolupracujeme len s vyhradenými dodávateľmi klimatizácií.

Naši zamestnanci sú pravidelne odborne a starostlivo preškoľovaní a vzdelávaní, aby sme vám mohli ponúknuť najvhodnejšiu klimatizáciu do vášho bytu, domu či kancelárie, a to vrátane odbornej montáže a servisu.

Prečo si vybrať klimatizáciu Mitsubishi od Proheat?

Úspora energie. Poznáte ju z kancelárií a z áut. Tak prečo ju nemať aj doma? Klimatizácie Mitsubishi šetria aj výdaje na zimné vykurovanie. Okrem chladenia vzduchu vedia taktiež vykurovať. Fungujú tiež ako tepelné čerpadlo vzduch – vzduch.

Luxusný dizajn. Klasické biele krabice zavesené pri strope sú nuda. Skúste klimatizácie s originálnym vzhľadom, ktoré ľahko zapadnú do vášho interiéru.

Klimatizácia Mitsubishi ponúka dizajnové nástenné klimatizácie nielen do bytu, ale aj do kancelárií. Ponúkame rôzne dizajny v prevedeniach kazetových, kanálových, parapetných aj podstropných klimatizácií. Záleží len na vás!