Klimatizácie

Efektívna klimatizácia

Pre lepší pocit doma a na pracovisku

Ponúkame široký výber klimatizácii, vhodných pre vykurovanie aj chladenie. V našom sortimente nájdete prístroje svetových značiek ako je Daikin, Mitsubishi a Viessmann. Ponúkame len kvalitné a rokmi preverené zariadenia. Pre bezchybné služby a vašu maximálnu spokojnosť spolupracujeme len s vyhradenými dodávateľmi klimatizácií. Naši zamestnanci sú pravidelne odborne a starostlivo preškoľovaní a vzdelávaní, aby sme vám mohli ponúknuť najvhodnejšiu klimatizáciu do vášho bytu, domu či kancelárie, a to vrátane odbornej montáže a servisu.

Vykurovanie bez závislosti

na fosilných palivách a ekologicky

Dokonalá energetická prevádzka

v kombinácii s fotovoltickými panelmi

Neobmedzený zdroj tepla

s využitím energie zeme, vody a vzduchu

Možnosť chladenia interiéru

počas horúcich letných dní

NAŠA PONUKA KLIMATIZÁCIÍ

Obľúbené produkty našich zákazníkov

Filters
Reset
Reset
Reset
Reset
Filtrovať produkty
Reset
Reset
Reset
Reset

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

Potrebujete s výberom poradiť? Neváhajte sa na nás obrátiť!

PREČO KLIMATIZÁCIA OD PROHEAT?

Zistite viac o našich dodávateľoch a produktoch

V našej ponuke nájdete širokú paletu klimatizačných zariadení od popredných svetových značiek Mitsubishi, Daikin či Viessmann. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a stovkám spokojných zákazníkov vám vieme odporučiť to najlepšie riešenie pre váš projekt, či už sa jedná o novostavbu, rekonštrukciu či nebytové priestory.

Úspora energie, bezhlučný chod, a možnosť prispôsobiť dizajn interiérovej jednotky k vybaveniu domácnosti. To sú len niektoré z výhod vstavaných klimatizácií, ktoré si vďaka stúpajúcej priemernej ročnej teplote čoraz častejšie nachádzajú svoje miesto v moderných domácnostiach. Okrem chladenia môžu navyše vybrané vstavané klimatizácie fungovať v režime tepelného čerpadla vzduch – vzduch, ktoré môžete využívať ako doplnkový zdroj tepla v prechodných obdobiac

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

Preskúmajte naše realizácie