TEPLOVODNÉ PODLAHOVÉ KÚRENIE TOP HEATING PREMIUM

ENERGETICKY EFEKTÍVNE PODLAHOVÉ KÚRENIE TOP HEATING

VYSOKÉ ÚSPORY

S podlahovým kúrením ušetríte. Vďaka ideálnemu rozvrstveniu teplôt dochádza k hromadeniu teplého vzduchu pri strope a chladného vzduchu pri podlahe. S podlahovým kúrením vykurujete teplotou aj o niekoľko stupňov nižšou pri vyššom tepelnom komforte.

TEPELNÝ KOMFORT

Tepelný komfort je zaistený vyššou teplotou v oblasti chodidiel a nôh. Tento komfort Vám zabezpečí iba podlahové kúrenie. Pri vykurovaní radiátormi je rozloženie tepla opačné a navyše spôsobuje vysokú cirkuláciu vzduchu

NÍZKE NÁKLADY

Podlahové kúrenie býva synonymom luxusu a vysokej ceny. Komfortné a luxusné pre Váš organizmus určite je, drahé určite nie. Podlahové kúrenie Top Heating je cenovo porovnateľné s radiátorovým kúrením!

NAJPREDÁVANEJŠIE TEPLOVODNÉ PODLAHOVÉ KÚRENIE

TOP HEATING PREMIUM Fixácia pomocou príchytky

Fixačná lišta

Kari sieť

Systémová doska

VÝHODY PODĽA ODBORNÍKOV

  • úspora oproti radiátorom až 30%
  • dokonalé rozloženie tepla
  • veľmi nízka prašnosť (vhodné pre alergikov)
  • nevíri prach a nevysušuje v miestnosti oproti radiátorom
  • vďaka zabudovaniu do podlahy využívate celú miestnosť
  • životnosť až 80 rokov
  • zvyšuje trhovú hodnotu nehnuteľnosti

VPLYV NA ZDRAVIE

Vlhkosť, roztoče, prach a plesne sú nezdravé pre dospelých i deti a najmä pre alergikov. Podlahové kúrenie prichádza s nápravou: podstatne vylepšuje klímu v miestnostiach a týmto spôsobom predchádza negatívnym javom. Koberce a matrace sa ohrievaním dobre vysušujú, a výskyt roztočov sa tak podstatne znižuje. Rovnako tak sa aj značne znižuje tvorba plesní a výskyt baktérií v celom dome.

Fixná lišta

Systém tacker

Systémová doska

Top Heating PREMIUM – (Prémiové podlahové kúrenie)

PODLAHOVÉ KÚRENIE TOP HEATING

NAJVYŠŠÍ KOMFORT VYKUROVANIA

Celoplošne vykurovaná podlahová plocha efektívne odovzdáva teplo ďalej do priestoru a rovnomerne prehreje celú konštrukciu. Vzduch v interiéri je ohrievaný zo všetkých prehriatych plôch rovnomerne a vytvára stálu tepelnú pohodu s rýchlou reakciou na zmenu. TOP HEATING CLIMA COMFORT vytvára najvyšší tepelný komfort

KOMPONENTY PODLAHOVÉHO KÚRENIA TOPHEATING PREMIUM

Rozdeľovač TOP HEATING

Potrubie TOP HEATING RED

Fixačná lišta

Potrubie pre podlahové kúrenie Top heating® RED

PE-X / AL / PE-X 16×2 / LASER

Podlahové kúrenie a krytiny

Podlahová krytina je mierne teplá na dotyk a dokonale príjemná pre pocit tepla od nôh. Podlahové kúrenie nespôsobuje žiadnu cirkulácie vzduchu a je úplne tiché. A čo viac, podlahové kúrenie je úplne skryté pohľadom na rozdiel od radiátorov či konvektorov a nezaberá žiadne miesto na stene. Podlahové kúrenie to je absolútna architektonická sloboda, ktorá vám dovolí využiť miesto vo vašom dome na bývanie a ku slobodnému umiestnenie ponuku kdekoľvek si prajete.

Teplo pre podlahové kúrenie môže byť vyrábané pomocou tepelného čerpadlo vzduch voda, geotermálneho vrtu či plošného kolektora. Samozrejmosťou použitie sú dnes vysoko účinné kondenzačné kotly, elektro kotly, kotly na drevo, uhlie, pelety, brikety či drevnú štiepku. Táto flexibilita použitia akýchkoľvek zdrojov spolu s vysoko ekonomickými prevádzkovými nákladmi v porovnaní s inými systémami znamená, že teplovodné podlahové kúrenie Top Heating je stále vysoko žiaduce pre náročných majiteľov novostavieb rodinných domov.