Úsporné podlahové kúrenie TOP HEATING
Ponúkáme riešenie pre NOVOSTAVBY / REKONŠTRUKCIE
Profesionálna inštalácia
klimatizacie-zilina

KLIMATIZÁCIE

Efektívna klimatizácia pre lepší pocit doma a na pracovisku.

Ponúkame klimatizácie, ktoré sa skladajú z vnútorných a vonkajších jednotiek. V našom sortimente nájdete prístroje svetových značiek ako je Samsung, Mitsubishi.

Ponúkame len kvalitné a rokmi preverené zariadenia. Pre bezchybné služby a vašu maximálnu spokojnosť spolupracujeme len s vyhradenými dodávateľmi klimatizácií.

Naši zamestnanci sú pravidelne odborne a starostlivo preškolovaní a vzdelávaní, aby sme vám mohli ponúknuť najvhodnejšiu klimatizáciu do vášho bytu, domu či kancelárie, a to vrátane odbornej montáže a servisu.


klimatizacie-samsung

Prečo si vybrať klimatizáciu Samsung od Proheat?


Úspora energii. Poznáte ju z kancelárií a z áut. Tak prečo ju nemať aj doma? Klimatizácie Samsung šetria aj výdaje na zimné vykurovanie. Okrem chladenia vzduchu vedia taktiež vykurovať. Fungujú tiež ako tepelné čerpadlo vzduch - vzduch. Systém vzduchovodu vie aj ohrievať vodu. Záleží len na vás!

Luxusný dizajn. Klasické biele krabice zavesené pri strope sú nuda. Skúste klimatizácie s originálnym vzhľadom, ktoré ľahko zapadnú do vášho interiéru.

Klíma pre všetkých Samsung ponúka dizajnové nástenné klimatizácie nielen do bytu, ale aj do kancelárií. Ponúkame rôzne dizajny v prevedeniach kazetových, kanálových, parapetných aj podstropných klimatizácií.


klimatizacia-zilina-samsung
klimatizacia-samsung-cena

SPOZNAJTE POCIT PODLAHOVÉHO KÚRENIA

renova

TOP HEATING Instal Xpert

instalxpert
topheating-authorised-partner

KVALITA PRÁCE OVERENÁ ROKY SKÚSENOSTÍ